Galeria Fotograficzna

Oto moja galeria fotograficzna, wszystkie zamieszczone zdjęcia są mojego autorstwa, i jeżeli chcesz je w jakiś sposób wykorzystać – skontaktuj się ze mną w tej sprawię – a napewno udostępnię je w lepszej jakości i rozdzielczości.

Fotografia to moje hobby i zajmuje się tym amatorsko, wykorzystuje do tego aparat firmy Canon EOS 60D z obiektywem Canon EFS 17-85 mm oraz lampę błyskową Canon 270EX II. Jest to sprzęt amatorski z nieco wyższej już półki, pozwalający na uzyskanie bardzo dobrych zdjęć.

Zapraszam do oglądania i podziwiania naprawdę pięknych widoków jakie udało mi się uchwycić. Po wybraniu któregoś zdjęcia, uruchamiony może zostać pokaz slajdów, który możemy oczywiście w każdej chwili zatrzymać, klikając symbol pauzy II. Maksymalna rozdzielczość zamieszczonych zdjeć w galerii to 1200×800.

Norwegia / Spacer  Norwegia / Zima 2015  Norwegia / Zima 2015  Hiszpania / Gran Canaria
Norwegia / Galdhapiggen  Norwegia / Drobak  Grecja / Rodos  Norwegia / Róże 2015
Szwecja / Göteborg  Norwegia / Oslo  Polska / Szachy 2014  Polska / Ściana 2013
Norwegia / Oslo 2014  Polska / Róże 2014  Norwegia / Piłka  Norwegia / Oslo Reptilpark
Norwegia / Zima 2015  Hiszpania / Flaga  Norwegia / Zima 2015  Norwegia / Stopa
Zamieszczone zdjęcia zostały wykonane w trakcie moich podróży po Europie, staram się przynajmniej raz w roku wraz z moją żoną, odwiedzić nowe miejsca i utrwalić je na fotografi. To czy mi się to udało, oceńcie sami !