Gry na iOS cz. 1 – Motorsport Manager

Nie wiem jak Wy, ale ja lubię przed snem lub w podróży, gdy mam chwilę wolnego czasu, zagrać sobie w dobrą grę. Oczywiście myśle tutaj o grach na urządzenia mobilne, takie jak tablety lub smartfony. A w związku z tym iż korzystam z systemu operacyjnego iOS i tabletu iPad, o grach na tą platformę będzie tu mowa.

Oczywiście każdy z nas ma swoje preferencje, dotyczące gatunku gier w jakie chce zagrać, a ja lubię managery samochodowe, strategię turowe oraz RPG. Wydawać by się mogło że tego typu gatunków gier nie ma na systemy mobilne – a jednak są.

Na początku mojej „kolekcji” ulubionych gier chciałbym zaprezentować Motorsport Manager. Jest to jeden z niewielu dobrych managerów sportów motorowych, dostępnych na urządzenia mobilne. Wcielamy się tutaj w managera fikcyjnej drużyny Formuły 1, i staramy się zbudować swoją karierę od podstaw.  W czasie gry musimy podejmować ważne i strategiczne decyzje, zatrudniać kierowców, obsługę drużyny, oraz rozbudowywać i ulepszać samochody wystawione do wyścigu. Pieniądze w czasie gry zdobywamy od sponsorów, oraz za osiągniętą pozycje w kwalifikacjach i wyścigu. A podczas zmagań na torze na bieżąco zarządzamy poczynaniami naszych kierowców.

Poniżej wstawiam kilka przykładowych zrzutów ekranu z gry Motorsport Manager.

Motorsport Manager

Motorsport Manager

Motorsport Manager - Zażądanie Team`em

Motorsport Manager – Zażądanie Team`em

Motorsport Manager - Okno Wyścigu

Motorsport Manager – Okno Wyścigu

Gra jest dostępna na iPad’a oraz iPhone’a”, aktualna cena wynosi 1.99€, jednak często jest ona w promocyjnej cenie 0.99€. Niestety dostępne języki nie obejmują naszego rodzimego, lecz gra jest na tyle intuicyjna i prosta w obsłudze że nawet podstawowa znajomość języka angielskiego wystarczy do zaznajomienia się z gra, a satysfakcja z gry jest ogromna.

Gra potrzebuje 714 MB wolnej przestrzeni na dysku i wymaga systemu iOS w wersji 7.0 lub nowszej. Ostania wersja gry jest opatrzona numerem 1.1.5.

Jeżeli i Wy gracie w tego typu gry, możecie wyrazić swoją opinie na ich temat w komentarzach.

Źródło : lguc.pl [ Własne ]